1397/2/5 چهارشنبه
جمعه 4 تیر 1400   07:55:09
اعتبار سنجی : ایجاد اطمینان
28تير1399عضویت سازمان تامین‌اجتماعی در سامانه اعتبارسنجی بانکی

عضویت سازمان تامین‌اجتماعی در سامانه اعتبارسنجی بانکی

دکتر محمد جلیلی مدیرعامل شرکت «مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران»، ضمن تاکید بر ظرفیت‌های سامانه اطلاعاتی اعتبارسنجی، اشاره داشت: این سامانه تحت مجوز بانک مرکزی با تجمیع اطلاعات اعتباری اشخاص از بانک مرکزی، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری، گمرک، سازمان امور مالیاتی، صندوق‌ها و لیزینگ‌ها اقدام به ارائه خدمات اعتبارسنجی (گزارشگری اعتباری) نموده است. استفاده‌کنندگان از خدمات این سامانه که در راس آنها نظام بانکی کشور قرار دارد، می‌توانند اقدام به ارزیابی صحیحی از وضعیت اعتباری (خوش‌حسابی) اشخاص جهت ارائه خدمات نمایند.
دکتر جلیلی با اعلام این نکته که هم‌اکنون بیش از 40 میلیون ایرانی نزد این شرکت گزارش اعتباری دارند، خاطرنشان کرد: در گام نخست با ورود اطلاعات تامین‌اجتماعی، علاوه بر تکمیل هرچه بیشتر اطلاعات پایگاه داده اعتباری شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، در وصول مطالبات سازمان تامین‌اجتماعی موثر خواهد بود.
این طرح با نگاه همراهانه و به نفع کارفرمایان خوش‌حساب و بیمه‌شدگان سازمان تامین‌اجتماعی بوده و چشم‌انداز روشنی را پیش‌روی گسترش همکاری‌های آتی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با سازمان تامین‌اجتماعی در ابعاد مختلف رقم خواهد زد.  

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

صدای مشتری: 02187700500

تهران – خیابان گاندی – کوچه یکم – پلاک 2 – طبقه پنجم

.
.