1397/2/5 چهارشنبه
پنجشنبه 11 آذر 1400   02:06:03
اعتبار سنجی : ایجاد اطمینان
1398/11/21 دوشنبه

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سامانه اعتبارسنجی به دقت ملاحظه فرمایید. هرگونه استفاده از این سامانه به معنی آگاهی و پذیرش تمامی شروط مندرج در این شرایط نامه است. توجه داشته باشید که ثبت درخواست نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سامانه اعتبارسنجی از سوی کاربر است. سامانه اعتبارسنجی حق به روز رسانی این سند را (که بدون هیچ محدودیتی شامل تغییر یا حذف قوانین) در هر زمان و بدون اطلاع مشتری خواهد داشت. چنین تغییر و یا حذفی از زمان انتشار نسخه به روز شده این سند در وب سایت رسمی سامانه اعتبارسنجی به صورت قانونی شامل حال مشتری خواهد شد و این کاملا به عهده مشتری است که از آخرین نسخه به روز شده این سند مطلع باشد. اطلاعات ذکر شده در گزارش اعتباری تماما توسط شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران و بر اساس داده های موجود در بانک های کشور می باشد. لذا در زمینه صحت اطلاعات مسئولیتی متوجه سامانه اعتبارسنجی نمی باشد. مطابق قوانین و در راستای حفظ محرمانگی کاربران، سامانه اعتبارسنجی گزارش های اعتباری شما را به هیچ عنوان در پایگاه داده خود ذخیره نمی کند.

 

قوانین مقرارت گزارش اعتباری مشتریان حقیقی

در هنگام درخواست گزارش اعتباری می بایست از خط تلفن همراهی استفاده کنید که متعلق به خودتان است. به این معنی که کد ملی و شماره تلفن همراه آن در شبکه تلفن همراه مطابقت داشته باشد و سند تلفن همراه به نام متقاضی دریافت کننده گزارش باشد. در غیر اینصورت گزارش اعتباری به کاربر نمایش داده نخواهد شد و مسئولیت کلیه عواقب آن به عهده کاربر می باشد. گزارش اعتباری شما فقط در اختیار شما قرار می گیرد و هیچ فرد دیگری حق دسترسی به این گزارش را نخواهد داشت، مگر آنکه خود کاربر دسترسی مشاهده گزارش خود را به کاربر دیگری ارائه کند. گزارش های اعتباری پس از احراز هویت متقاضی و وجود تطابق بین شماره تلفن و کد ملی متقاضی، به ایشان ارائه می شود. بدیهی است مسئولیت حفاظت از سیم کارت و دستگاه تلفن همراه به عهده کاربران می باشد. هزینه سرویس های ارائه شده به مشتری طبق قوانین بالادستی تصویب شده می باشد و سامانه اعتبارسنجی در روند قیمت گذاری دخالتی ندارد.
 

قوانین مقرارت گزارش اعتباری مشتریان حقوقی

در هنگام درخواست گزارش اعتباری "حقوقی" می بایست در قسمت های "شماره موبایل مدیرعامل" و " شناسه ملی شرکت" از شماره موبایلی استفاده نمائید که متعلق به مدیر عامل شرکت است. به این معنی که شماره موبایل وارد شده در شبکه تلفن همراه متعلق و به نام مدیر عامل باشد و سند تلفن همراه به نام ایشان باشد. در غیر اینصورت گزارش اعتباری به کاربر نمایش داده نخواهد شد و مسئولیت کلیه عواقب آن به عهده کاربر می باشد. گزارش اعتباری دریافت شده "حقوقی" فقط در اختیار شما (مدیرعامل شرکت) قرار می گیرد و هیچ فرد دیگری حق دسترسی به این گزارش را نخواهد داشت، مگر آنکه شما دسترسی مشاهده گزارش شرکت خود را به کاربر دیگری ارائه کند. گزارش ‌های اعتباری پس از احراز هویت متقاضی و وجود تطابق بین شماره موبایل، کد ملی و شناسه ملی شرکت از طریق سامانه های احراز هویت انجام می‌گیرد و به ایشان ارائه می شود. بدیهی است مسئولیت حفاظت از سیم کارت و دستگاه تلفن همراه به عهده کاربران می باشد.
 

سلب مسئولیت:

به موجب این قرارداد کاربر تایید مینماید که مسئولیت تمامی اقدامات و ارتباطاتی که از طریق و یا با این سامانه انجام می‌شود، با خود اوست و تعهد خود را مبنی بر استفاده منحصرا مناسب و متعارف از این سامانه اعلام میدارد. در صورت عدم استفاده کاربر از نتیجه اعتبارسنجی، هزینه دریافت شده قابل عودت نمی‌باشد. گواهی اعتبارسنجی، صرفا سندی عادیست که پس از بررسی وضعیت اعتباری به درخواست و تایید شما صادر میگردد و این گواهی به معنای پرداخت هیچ گونه تسهیلاتی از سوی بانک ها و موسسات مالی به درخواست دهنده نمی باشد. نکته بسیار مهم: در هنگام تولید و بارگذاری گزارش اعتبارسنجی در سامانه اعتبارسنجی، از به روز رسانی کردن صفحه (Refresh) و فشردن دکمه بازگشت (Back) جددا خودداری فرمایید. این کار باعث بروز اختلال در کارکرد سیستم خواهد شد و کلیه عواقب این امر متوجه کاربر (فرد درخواست کننده گزارش اعتباری) خواهد بود و در این شرایط هیج مسئولیتی شامل حال سامانه اعتبارسنجی نخواهد شد. اطلاعاتی که سامانه اعتبارسنجی به اشتراک میگذارد سامانه اعتبارسنجی اطلاعات شخصی افراد را با شرکت ها، سازمان ها و اشخاصی که خارج از سامانه اعتبارسنجی هستند به اشتراک نمی گذارد مگر اینکه یکی از موارد زیر محقق شود: 1. با رضایت شما: سامانه اعتبارسنجی اطلاعات کاربری شما را به شرطی در اختیار شرکت ها, سازمان ها و اشخاصی که خارج از سامانه اعتبارسنجی هستند قرار می دهد که شما از انجام این کار راضی باشید. ما برای به اشتراک گذاری هرگونه اطلاعات کاربری مهم شما به رضایت شما برای این کار نیاز داریم. 2. در خواست رسمی ارائه شده از سوی مقامات قضایی جمهوری اسلامی ایران. در انتها خاطر نشان می شود، هر یک از کاربران سامانه اعتبارسنجی لازم است در بازه های زمانی، محتوای صفحه "قوانین و مقررات" را جهت مشاهده تغییرات احتمالی جدید، مرور نمایند.

صدای مشتری: 02187700500 ******* ایمیل صدای مشتری: CRM@cbs24.ir

تهران – خیابان گاندی – کوچه یکم – پلاک 2 – طبقه پنجم

.
.