دوشنبه 13 مرداد 1399   18:57:11
اعتبار سنجی : ایجاد اطمینان

اخبار

9مهر1397برگزاری سمینار آموزشی- تخصصی ((امتیازدهی اعتباری))

برگزاری سمینار آموزشی- تخصصی ((امتیازدهی اعتباری))

(معرفی مدل امتیازدهی اعتباری جدید شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران)

سمینار آموزشی-تخصصی اعتبارسنجی همراه با معرفی محصول جدید امتیازدهی اعتباری شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران روز سه شنبه مورخ 16/05/1397در محل سالن اجتماعات باشگاه بانک رفاه برگزار گردید. هدف از برگزاری این سمینار شناخت کارکنان و مدیران حوزه ریسک و اعتبارسنجی بانکها و سایر اعضای سامانه اعتبارسنجی، از ویژگیها و کاربردهای مدل امتیازدهی جدید شرکت در راستای عملیاتی شدن و استفاده بهینه آن در سطح کشور بوده است.
با توجه به دعوت به عمل آمده: مدیران، کارکنان و کارشناسان حوزه های مختلف از جمله ریسک و اعتبارسنجی که افزون بر 120 نفر بودند در این سمینار حضور یافته و استقبال بسیار خوبی از برنامه گردید.


در سمینار تخصصی- آموزشی مدیر عامل شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران ضمن خوشامدگویی، نسبت به محصول جدید شرکت(مدل امتیازدهی اعتباری) و کاربردهای آن در نظام بانکی و اقتصادی کشور و همچنین تجربیات کشورهای دیگر مطالبی را بیان داشتند.

همچنین ریاست محترم هیأت مدیره شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران نیز علاوه بر تشریح مزایای مدل امتیازدهی اعتباری جدید شرکت، در خصوص فراگیری استفاده از گزارش¬های سامانه اعتبارسنجی در کشور، ابعاد نیاز به اعتبارسنجی و زیرساختهای آن و... توضیحاتی را ارائه نمودند.

در خصوص ایجاد مدل و عملکرد آن و کاربردهای مدل مذکور و همچنین مثال محاسبه امتیاز اعتباری توسط مدرسین شرکت اروپائی کردیت اینفو توضیحات کاملی ارائه گردید که فایل پاورپوینت آن در ادامه قابل مشاهده میباشد.


همچنین کارگاه عملی و آزمون در حین سمینار نیز برگزار گردید. به کلیه شرکت کنندگان در سمینار گواهینامه اعطاء خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

صدای مشتری: 02187700500

تهران – خیابان گاندی – کوچه یکم – پلاک 2 – طبقه پنجم

.
.